Şirket Profili

Orhan Demirburan tarafından İstanbul’da kurulan Intelligent Design Mimarlık, estetik ve işlevsellik ilkelerini göz önünde bulundurarak, farklı tasarımlar ve yaşanabilir mekanlar yaratmayı hedeflemektir. Bu hedefine doğru profesyonel, yaratıcı, dinamik ve teknik bir ekiple hızla ilerlemektedir.

Intelligent Design Mimarlık; her ölçekteki mimari projelerin tasarım ve sunumundan başlayan, mevcut bina ve mağazaların cephelerinin mimari tasarımına kadar varan, mimari tasarım ve proje uygulama hizmetlerini, gelişmiş tasarım teknikleri ve teknolojileri kullanarak uygulayan bir firmadır.

Kadro

Intelligent Design Mimarlık; genç, dinamik, ufku geniş, tasarımda sınır tanımayan, bilgisini ve tecrübesini uygulamaya dökebilen, mükemmeli uygulanabilir seviyeye çıkartabilen, akılcı çözümler sunabilen mesleğinin ince ayrıntılarını çok iyi bilen bir kadroya sahiptir. Bu sektördeki en büyük avantajdır.

Politikamız

Intelligent Design Mimarlık politika olarak; müşteri isteğini şirketimizin kalite prensipleri çerçevesinde değerlendirerek optimum çözümü bulup mükemmeliyetçi ve ekonomik bakış açısı ile değerlendirmeyi ve uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

Tasarım ve Uygulama

Tasarımın ölçeği ne olursa olsun, bütün tasarımlar bizim için aynı önemi taşımaktadır. Her bir tasarımın, istenen fonksiyonu yerine getirmesi ve aynı zamanda kullanıcıyı cezbedecek estetiğe sahip olması gerekir.

Tasarımlarımızda 2D ve 3D teknolojilerini profesyonelce ve doğru bir şekilde kullanarak ortaya çıkan tasarımların uygulamasında, uygun maliyetli ve hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu fonksiyonu yerine getirir şekilde, müşterilerimizin taleplerini kendi bilgi ve tecrübelerimizle sentezleyip başarılı bir tasarım meydana getirmek temel amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Fabrika

10.000 m2 üretim alanına sahip fabrikamızda; döşeme, iskelet, pres, oyma ve cilahane bölümleri yer almaktadır.

Fabrika Fotoğrafları

İletişim

T: +90 850 221 00 12
T: +90 216 969 31 20
info@intelligentdesign.com.tr

INTELLIGENT DESIGN
Mimarlık Dekorasyon San. Tic. A.Ş.
Flora Residence Küçükbakkalköy Mh.
Vedat Günyol Cd. Defne Sk. No:1 D: 1710
34750 Ataşehir / İstanbul